Araba Koltuğu Yıkama

Sevimli Koltuk Yıkama

Üst Düzey Hijyen İçin Sevimli Koltuk Yıkama!

  • Araba koltukları da aynı ev koltukları gibi zamanla kir, toz ve bakterileri içinde biriktirir. Sizi rahatsız eden görüntü ve kirden kendi çabalarınızla kurtulmaya çalışabiliriniz.Koltuğu silmeniz yalnızca süngere işlemiş kiri daha da yaymanıza neden olur. Hijyenik ve kalıcı bir çözüm için Sevimli Koltuk Yıkama arabalarınız da yanında!

  • Yapılacak en iyi yöntem, vakumlu bir yıkama makinesi ve kumaşa / deriye uygun solüsyon ile profesyonel bir kişi tarafından koltukların temizlenmesi olacaktır.

  • Önemli olan kumaşın temizlenmesi değil, kumaşın altındaki süngerin temizlenmesidir.Kumaşı süngerin aynası olarak düşünebiliriz.Yüzeysel temizlik ilk saatlerde temizlenmiş gibi görünebilir, fakat bir süre sonra süngerdeki kir kumaş yüzeyine çıkacaktır.İşte bu sebepten dolayı firmamız fırçalama sistemi ile çalışmaktadır.

  • Her ürünün yıkanıp temizlenmesi aynı şekilde olamaz. Hiç kimse, tüm lekelerin çıkacağının garantisini veremez. Ekiplerimiz, yapılması gereken en üst düzeyde ki hizmeti sizlere sunacaklardır.

  • Yerinde yıkama hizmetlerimize ait, aklınıza gelen soruları bizlere sorabilirsiniz. Biz başlıca insanların aklına takılabilecek bir kaç konuyu, ilgili başlıklar altında aktarmaya çalıştık. Detaylı bilgi isterseniz, bizleri 05418061252 arayarak veya iletişim sayfamız üzerinden telefon numaranız ile birlikte mesaj bırakarak, ekiplerimizin sizi aramasını isteyebilirsiniz.

080120_225854.20.jpeg