Sandalye Yıkama

Sevimli Koltuk Yıkama

Üst Düzey Hijyen İçin Sevimli Koltuk Yıkama!

  • Evde hatalı şekilde yapılan temizleme modelleri geride kaldı. Günümüzde profesyonel ekipmanlar ile özenle yapılan temizleme yöntemleri kullanılmaktadır. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Sevimli Koltuk Yıkamaya, güvenli ellere teslim edin.

  • Sandalye temizliği oldukça zahmetli ve yorucu bir işlem olmasının yanı sıra çoğu zaman tam etkili şekilde yapılamamaktadır. Bu yüzden profesyonel Sevimli Koltuk Yıkama hizmetimizi sizlere tanıtıyoruz. Sandalyelerin yüzlerini değiştirmek ya da yeni sandalye almak zorunda kalmadan en uygun fiyatlarla yapılan sandalye temizleme işlemi ile sandalyeleriniz üst düzey hijenine ulaşacaktır.

  • Önemli olan kumaşın temizlenmesi değil, kumaşın altındaki süngerin temizlenmesidir.Kumaşı süngerin aynası olarak düşünebiliriz.Yüzeysel temizlik ilk saatlerde temizlenmiş gibi görünebilir, fakat bir süre sonra süngerdeki kir kumaş yüzeyine çıkacaktır.İşte bu sebepten dolayı firmamız fırçalama sistemi ile çalışmaktadır.

  • Her ürünün yıkanıp temizlenmesi aynı şekilde olamaz. Hiç kimse, tüm lekelerin çıkacağının garantisini veremez. Ekiplerimiz, yapılması gereken en üst düzeyde ki hizmeti sizlere sunacaklardır.

  • Yerinde yıkama hizmetlerimize ait, aklınıza gelen soruları bizlere sorabilirsiniz. Biz başlıca insanların aklına takılabilecek bir kaç konuyu, ilgili başlıklar altında aktarmaya çalıştık. Detaylı bilgi isterseniz, bizleri 05418061252 arayarak veya iletişim sayfamız üzerinden telefon numaranız ile birlikte mesaj bırakarak, ekiplerimizin sizi aramasını isteyebilirsiniz.

Modern İç Tasarım